від 5 112 ₴
від 4 958,64 ₴
Відправка з 17 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина Рив'єра 21 |