2 749 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 410 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм |
| Ширина сидіння | 400 мм |
| Ширина спинки | 450 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | штучна шкіра |