1 845 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 783 мм |
| Довжина | 583 мм |
| Комплектація колесами | 2 (шт) |
| Кришка | Плоска |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 90 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 394 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до низької і високої температури | Так |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |