

2 384 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | Диск |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина сидіння | 320 мм |
| Ширина сидіння | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | хрестування |
| Підйомний механізм | Пневматичний |