


7 595 ₴
Відправка з 17 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 860 мм |