від 59 119 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ з тисненням, патинований, лакований
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий лак
• Склад комплекту:
• Вітрина дводверна варіант:
- Довжина виробу – 152 см
- глибина виробу - 45 см
- висота виробу - 218 см
• Комод дводверний 142 см:
- Довжина виробу – 142 см
- глибина виробу - 41 см
- Висота виробу – 109 см
• Вітрина однодверна варіант:
- Довжина виробу – 87 см
- глибина виробу - 45 см
- висота виробу - 218 см
• Загальна довжина комплекту – 381 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2180 мм |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3810 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямий |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Тип фасаду вітрини | розпашній |