



6 713 ₴
Відправка з 17 квітня 2026Комод Нео відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Він є відмінним рішенням для людей, що віддають перевагу сучасному стилю або стилю модерн, але при цьому такі люди поступово відходять від його пересічного подання, одночасно з цим воліючи комфортність і стиль.
• Матеріал корпусу 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ
• Скло прозоре
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП та фасад МДФ Дуб Сонома
• Корпус ДСП та фасад Венге Магія
• Довжина виробу – 100 см
• Ширина виробу – 38 см
• Висота виробу – 90 см
• Вага – 70 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Дуб сонома |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |