



9 450 ₴
Відправка з 17 квітня 2026Будь-яка книга заслуговує гідного обрамлення, це подібно картині, яка повинна знаходитися у витонченій рамі. Ну а під обрамленням ми, звичайно ж, маємо на увазі книжкову шафу або як ще можна сказати бібліотека. Ну а якщо у вас велика колекція книг, то вишукана і спеціалізована меблі вам просто необхідна. Тому, ми рекомендуємо вам придбати бібліотеку Нео, яка прекрасно збереже всі ваші книги.
• Матеріал корпусу 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ
• Скло прозоре
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП та фасад МДФ Дуб Сонома
• Корпус ДСП та фасад Венге Магія
• Довжина виробу – 107 см
• Ширина виробу – 52 см
• Висота виробу – 201 см
• Вага – 90 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 2001 мм |
| Глибина стелажу | 502 мм |
| Ширина стелажа | 1007 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вага | 90 |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Колір виробу | Дуб сонома |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Тип полиць | Прямі |