


43 275 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 152 см
• Глибина виробу – 50 см
• Висота виробу – 232 см
• Вага – 195 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2320 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Ширина вітрини | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 195 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ Горіх Італійський |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |