


23 789 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Склад комплекту:
• Дзеркало з карнизом 90 см:
- Довжина виробу – 90 см
- глибина виробу - 14 см
- Висота виробу – 102 см
• Консоль 102 см:
- Довжина виробу – 102 см
- Ширина виробу – 34 см
- Висота виробу – 95 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 102 см |
| Ширина дзеркала | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Висувний ящик | 2 |
| Висота консолі | 95 см |
| Глибина консолі | 34 см |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тумба | 1 |
| Ширина консолі | 102 см |