



45 176 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Шкаф Тоскана - это внушительная и солидная модель, которая придает интерьеру классической и строгой сдержанности, а также делового, но в тоже время современного стиля.
Тоскана – це відмінний вихід для людей, які дійсно знаються в оригінальних, всі красивих і нестандартних речі.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 238 см
• Ширина виробу – 61 см
• Висота виробу – 224 см
• Вага – 190 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2240 мм |
| Глибина шафи | 610 мм |
| Ширина шафи | 2380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |