

16 294 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП
• Фасади МДФ
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 72 см
- глибина виробу - 72 см
- Висота виробу – 212 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | кутова |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2120 мм |
| Глибина вітрини | 720 мм |
| Ширина вітрини | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ Горіх Італійський |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |