
22 030 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Шкаф с витриной Набукко идеально дополнит интерьер вашей гостиной комнаты, его основные преимущества, это качество материалов и безупречный дизайн. Стекло с фацетной обработкой, широкий карниз и привлекательный цвет, схожий на натуральное дерево, является дополнительными плюсами в данном изделии. Габариты шкафа, не такие большие, а вместительность хорошая, поэтому вы с легкостью уместите все необходимые вещи. Хорошим дополнением к данной модели, будет какой-либо гарнитур из этой серии. Вы можете оформить заказ на покупку Шкафа с витриной Набукко в он-лайн магазине АБВ.
• Матеріал корпусу ДСП
• Фасади МДФ
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 112 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 212 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2120 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Ширина вітрини | 1120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад МДФ Білий / Золото |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |