


29 459 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП
• Фасади МДФ
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 162 см
- глибина виробу - 59 см
- Висота виробу – 212 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2120 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Ширина шафи | 1620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 |
| Модифікації виробів | Без дзеркала |