15 186 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП
• Фасади МДФ
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Підстава під матрац плита ДСП
• Габарити ліжка під матрац 160х200 см:
- Ширина виробу – 206 см
- глибина виробу - 177 см
- Висота виробу – 101 см
• Габарити ліжка під матрац 180х200 см:
- Ширина виробу – 206 см
- глибина виробу - 197 см
- Висота виробу – 101 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 177 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір матрацу | 180х200 |