

21 638 ₴
Відправка з 16 квітня 2026У вашій шафі вже зовсім немає місці? Або ж у вашому будинку просто немає для нього місця? Тоді ми рекомендуємо придбати комод, який вже зовсім скоро стане для вас незамінним помічником, завдяки наявності безлічі зручних скриньок.
Класичний комод Новита – це предмет меблів, який стане відмінним доповненням і прикрасою інтер'єру. До того ж, він володіє такими перевагами, як натуральність матеріалів, продумана до дрібниць конструкція, стильний і строгий класичний дизайн, а також, як згадувалося раніше, наявність безліч ящиків, який дуже функціональний і зручні у використанні.
Комод Новита буде доречний в будь-якому приміщення, неважливо, буде це вітальня або спальня.
Комод Новита знайде своє застосування в абсолютно будь-якому приміщенні, будь то спальня, передпокій, вітальня, кухня або дитяча кімната.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 135 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 109 см
- вага виробу - 125 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 109 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Ширина комода | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад МДФ різьблений Білий / Золото |