



21 638 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Однодверна вітрина Новита характеризується компактністю форм, незвичайною і елегантною різьбленням, натуральністю використовуваних матеріалів, а також довговічність. Даний вид меблів чудово буде виглядати в вітальні, створювати особливий затишок і комфорт, а також служити вигідним доповненням до існуючого інтер'єру.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 80 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 236 см
- вага виробу - 120 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2360 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Ширина вітрини | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць | 4 отделений |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад МДФ різьблений Білий / Золото |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
| Форма вітрини | Пряма (лінійна) |