
20 074 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Багато сімей в Україні, особливо ті, які не можу похвалитися великою площею свого житла, неодмінно хоч раз, але замислювалися про те, як кімнати в квартирі зробити просторими, правильно і вдало організувати простір, щоб його стало побільше.
Все дуже просто, вам достатньо звернути в наш інтернет – магазин і купити комод «Верона», який відрізняється своєю місткістю і практичністю, а також є одним з найбільш характерних і яскравих представників такого роду меблів.
Саме комоду «Верона» віддають перевагу багато любителі оригінального, незвичайного, красивого, а найголовніше – надійного. У ньому ви зможете зберігати постільна білизна, дитячі іграшки, важливі дрібниці, одяг, начиння, коштовності та багато-багато інших речей.
Як бачите, переваг для того, щоб купити недорого комод величезна кількість. Тому вистачить роздумувати і купуйте нарешті в свій будинок таку необхідну обновку.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Матеріал фасаду МДФ лакований
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Корінь Горіха
- Скло з художнім обробленням
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото з малюнком
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото без малюнка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 134 см
- глибина виробу - 54 см
- Висота виробу – 107 см
- вага виробу - 96 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 107 см |
| Глибина комода | 54 см |
| Ширина комода | 134 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 96 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад Білий / Золото з малюнком |