14 405 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Матеріал фасаду МДФ лакований
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Корінь Горіха
- Скло з художнім обробленням
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото з малюнком
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото без малюнка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 70 см
- глибина виробу - 70 см
- Висота виробу – 210 см
- вага виробу - 65 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | кутова |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2100 мм |
| Глибина вітрини | 700 мм |
| Ширина вітрини | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вага | 65 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад Корінь Горіха |