15 952 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Диван Магнолия – идеальный вариант, чтобы обустроить современно интерьер. Каркас дивана Магнолия изготавливается из натурального дерева, в качестве обивки используется комбинация тканей готовых решений.
Линии дивана плавные и мягкие, а наполнение мягкое, поэтому вы можете не сомневаться в том, что вам будет очень удобно на нем читать, работать, просматривать фильм или же принимать гостей.
Диван-ліжко Магнолія – це дуже проста і функціональна модель, яка розкладається з допомогою механізму трансформації «Єврокнижка», забезпечивши, таким чином, комфортне і повноцінне спальне місце.
• Каркас - натуральне дерево
• Наповнення - Пружинний блок Bonnel
• Короб для білизни - жорсткий
• Механізм трансформації - Єврокнижка
• Спальне місце - двоспальне
• Довжина виробу - 1900 мм
• Глибина вироби - 850 мм
• Висота вироби - 750 мм
• Довжина спального місця - 1900 мм
• Ширина спального місця - 1400 мм
• Гарантія - ГОСТ стандарт
• Оббивка вироби - 5 варіантів готових рішень комбінації тканин
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Ящик для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 85 |
| Довжина дивану | 190 |
| Оббивка | тканина |
| Основа спального місця | пружинний блок |
| Колір оббивки | тканина Hollywood-21 LN, Hollywood-80 LN |