


3 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Так |
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 430 мм |
| Ширина сидіння | 440 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Ширина спинки | 540 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | вельвет |
| Колір виробу | каркас чорний, тканина чорна |