6 249 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Так |
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 40 мм |
| Ширина сидіння | 43 мм |
| Висота спинки | 43 мм |
| Ширина спинки | 53 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 9.1 |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Колір виробу | каркас хром, червона тканина |