


1 321 ₴
• Тип - портативний стілець
• Матеріал:
- Каркас - Сталева труба Ø16мм, /br/ товщина стінки 1 мм, /br/ з полімерним покриттям.
- Сидіння - тканина "Оксфорд 600D меланж" в 2 шари з ущільнювачем+ПВХ
• Кольори на вибір:
- камуфляж
- сірий меланж
• Макс. навантаження - 100 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина - 42,5 см
- Глибина - 44,5 см
- Висота - 72 см
Габарити в складеному вигляді:
- Ширина - 14 см
- Глибина - 14 см
- Висота - 72 см
• Діаметр каркаса - 16 мм, товщина стінки 1 мм, з полімерним покриттям
• Вага - 2,7 кг
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 425 мм |
| Глибина стільця | 445 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Сірий меланж |