



9 210 ₴
• Матеріал виготовлення - сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Вид кріплення - до стіни
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка з турником
- Гладіаторська сітка
- Канат
- Кільця
- Рукохід
- Трапеція
- Мотузкові сходи
- Кріпильний комплект
• Ширина виробу - 150 см
• Висота вироби - 220 см
• Виступ турніка вперед - 42 см
• Допустимі навантаження на навісну конструкцію - 80 кг
• Допустимі навантаження на куточок - 130 кг
• Вага виробу - 35 кг
• Гарантия - 12 месяцев
• Производитель оставляет за собой право вносить изменения в конструкцию, не ухудшающие эксплуатационные характеристики изделия
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 5 - 10 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Відстань від стіни | 42 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
| Колір | натуральне дерево |