

11 550 ₴
Спортивні дитячі комплекси для дому, призначені спеціально для маленьких діток, Ви зможете з користю як для себе так і для дитини, проводити вільний час. Дитячий комплекс сприяє фізичному розвитку Вашого активного дитини, адже представлені моделі дозволять виконувати різні вправи.
Комплекс виготовлений з натуральної деревини, бука, а також сосни. Також він дуже компактний і зручний, і буде відмінно виглядати у Вашому інтер'єрі, він дуже зручно і легкий у збірці.
У комплекси входять: мотузкові драбини, канати, мотузкові дитячі гойдалки, шведська стінка, гладіаторська сітка, дитяча гірка, кільця і багато інших різних запасних частин, їх також можна придбати окремо і таким чином доповнити конструкцію, також для безпеки малюка рекомендуємо придбати гімнастичний мат.
Дитячий комплекс – це не просто відмінне рішення для Вашої дитини, але і хороша фізична тренування!
• Материал изготовления - сосна
• Перекладины - бук
• Гимнастические кольца - пластик
• Высота изделия - 150 см
• Ширина изделия - 124 см
• Длина изделия - 132 см
• Длина горки - 150 см
• В комплект входят все элементы представленные на фото:
- Шведская стенка
- Гладиаторская сетка
- Рукоход
- Детская горка
- Гимнастические кольца
- Счеты цветные
- Мольберт для мела или маркера
• Вес изделия - 33 кг
• Гарантия - 12 месяцев
• Допустимые нагрузка на конструкцию - 60 кг
• Не требует крепления
• Возможная комплектация:
- Спортивный комплекс для дома Карапуз
- Спортивный комплекс для дома Карапуз 1
• Производитель оставляет за собой право вносить изменения в конструкцию, не ухудшающие эксплуатационные характеристики изделия
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 5 - 10 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 124 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 |
| Комплектація | Карапуз 1 |