

8 060 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал - фанера
• Оббивка - тканина біфлекс
• Наповнення сидіння - ПВХ без фталатів
• Вид кріплення - до стелі
• Застосування:
- Синдром дефіциту уваги та гіперактивність (СДУГ)
- Дисфункція сенсорної інтеграції
- Розлад аутистичного спектру
- Мінімальна мозкова дисфункція (ММД)
- Затримка психічного розвитку (ЗПР)
- Мовленнєві порушення, порушення слуху і зору
• Досягаються ефекти:
- Вестибулярна стимуляція
- Стимуляція пропріоцептивної системи
- Тактильна стимуляція
- Фізичний розвиток
• Максимальне навантаження - до 100 кг
• Розмір сидіння:
- ширина - 60 см
глибина - 50 см
- висота від сидіння до навісного - 60 см
• Розмір навісного:
- довжина - 80 см
- висота - 14,5 см
• Сфери використання - для дому та громадських місць
• Вікова група - для дітей
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90.5 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Навісна |
| Матеріал | Фанера |
| Тип | Сенсорні гойдалки |