2 550 ₴
• Матеріал каркаса - масив дерева бук
• Колір - білий
• Оббивка - меблева тканина Epica Atlantik (Vitex)
• Колір - бірюзовий
• Каркас - не розбірний
• Габарити виробу:
- Ширина - 42 см
- Глибина - 43 см
- Висота - 100 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Бірюзовий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір (відтінок) | Білий |
| Колір фарбування каркаса | Білий |