4 219 ₴
Відправка з 18 квітня 2026• Матеріал каркаса масив дерева Ясен
• Колір дерева - білий
• Доступні кольори каркасу:
- Білий, Чорний, Темно - коричневий, Ясен Натуральний, Світло-коричневий
• Матеріал оббивки чохла сидіння і спинки тканина Габардин
• Колір оббивки - білий
• Інші доступні кольори для замовлення зазначені в панелі
• Габарити виробу:
- Висота - 122 см
- Ширина сидіння - 49,5 см
- Глибина сидіння - 40 см
- Ширина спинки - 55 см
- Висота від підлоги до сидіння - 73 см
- Максимальна навантаження на виріб - 120 кг
- Вага - 8 кг
• Складная конструкция
• Сиденье широкое, удобное для любой комплектации человека
• Для удобства сидения на высоком стуле наличие подножки
• Дополнительные опции:
- Чехол сиденья и спинки, при изнашивании обивки можно до заказать комплект чехлов
- Подставка для сумочки
- Нанесение принта
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 10- 21 рабочий дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ART |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Колір | Білий |
| Колір оббивки | М'ятний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 740 мм |
| Ширина сидіння | 49.5 мм |
| Глибина сидіння | 40 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Підлокітник | дерево |