

2 050 ₴
• Матеріал каркаса - масив дерева Бук
• Сидіння і спинка - тверді
• Колір дерева на вибір:
- горіх
- білий
- натуральний
- беж
- венге
- горіх лісовий
- яблуня темна
• Каркас - цельноклееный
• Габарити виробу:
- Ширина - 445 мм
- Глибина - 535 мм
- Висота - 1020 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Натуральний |