
4 590 ₴
Відправка з 17 травня 2026• Оббивка - шкірозамінник
• Наповнення - вторинний поролон 45 щільності
• Внутрішній чохол - поліестер
• Форма - прямокутна
• Сидіння пристібаються на липучках до основного блоку
• Довжина - 100 см
• Ширина - 35 см
• Висота - 35 см
• Діаметр сидіння - 30 см
• Сфери використання - для дому та громадських місць
• Вікова група - для дітей
• Особливості: легко миється і чиститься, міцний, м'який, компактний, знімний чохол, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення
• Гарантия - 6 месяцев
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 10-14 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Оббивка | Шкірозамінник |