
1 670 ₴
Відправка з 17 травня 2026• Оббивка на вибір:
- тканина Оксфорд 600 D підвищеної щільності з водовідштовхувальними властивостями
- шкірозамінник (вартість виробу в оббивці з шкірозамінника уточнюйте у менеджера)
• Наповнення - вторинний поролон 45 щільності
• Внутрішній чохол - поліестер
• Форма - фігурна
• Діаметр - 30 см
• Висота - 45 см
• Сфери використання - для дому та громадських місць
• Вікова група - для дітей
• Особливості: легко миється і чиститься, міцний, м'який, компактний, знімний чохол, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення
• Гарантія - 6 місяців
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана у тканині Оксфорд 600D без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Оббивка | тканина Оксфорд 600D |
| Візерунки і принти | Панда |