від 2 436 ₴
від 2 362,92 ₴
Відправка з 17 квітня 2026• Матеріал ніжок - пофарбований метал
• Сидіння - посилений каркас (ракушка)
• Матеріал сидіння - тканина
• Висота вироби - 84 см
• Ширина виробу - 44 см
• Глибина вироби - 54 см
• Глибина сидіння - 38 см
• Висота сидіння - 47 см
• Висота спинки - 43 см
• Навантаження на виріб - 120 кг
• Вага - 4 кг
• Додаткові опції:
- Термінове виробництво і відвантаження Вашого замовлення всього за 24 години + 25 %
• Для вибору оббивки вироби в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Моноліт 77 |