3 836,55 ₴
• Бренд - Pinnacle® (Индия)
• Матеріал - пластик
• Колір - синій
• Інші доступні кольори:
- Червоний
• Категорія обсягу - 51-100 л
• Підтримка t з ісп. акум. температури - 2 дні
• Термоізоляція - піна
• Совместимые аккумуляторы холода Ice Akku, Soft Ice (не входят в комплектацию)
• Обсяг - 57 л
• Ширина зовнішня - 65 см
• Глибина зовнішня - 40 см
• Висота зовнішня - 42 см
• Ширина зовнішня - 54 см
• Глибина зовнішня - 35 см
• Висота зовнішня - 36 см
• Пакування - п/е плівка
• Гарантія - 12 міс
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Об`єм | 57 л |
| Час збереження температури | 48 годин |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ізотермічний контейнер |
| Колір пластику | Червоний |