2 300 ₴
Стілець " Тор – проста і зручна модель від торгової марки «Група СДМ Україна». У каталозі нашого інтернет-магазин «АБВ-меблі» виріб представлено в 3 варіантах кольору пластику: білий, чорний і червоний. Це дозволить розмістити дану меблі в будь-якому інтер'єрі, не вибиваючись із загального оформлення.
М'яка подушка на сидінні – це безумовне гідність стільця Тор. Оббивка накладки виконана з високоміцного шкірозамінника в тон сидіння. Дану модель можна віднести до екологічно чистої меблів, адже для виготовлення опор стільця використовується натуральне дерево. Бук – один з найнадійніших матеріалів, тому в довговічності виробів з нього ви можете не сумніватися.
Купити стілець Тор буде вигідною ідеєю не тільки для будинку, але і як стильний варіант для будь-якого закладу в сучасному стилі. Він привнесе в інтер'єр оригінальність, а відвідувачі повною мірою оцінять комфорт і затишок відпочинку у вашому кафе або барі.
• Кратність замовлення – 4 шт (1 коробка)
• При оформленні замовлення на 1 стілець, доплата за переупаковку +6%
• Ніжки - натуральне дерево бук
• Сидіння та спинка - пластик
• На сидінні м'яка подушка
• Оббивка подушки - шкірозамінник
• Ширина сидіння – 48,8 см
• Глибина сидіння – 42 см
• Висота виробу – 82,5 см
• Вага – 7 кг
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Синій |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 488 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 825 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |