13 050 ₴
12 658,50 ₴
Відправка з 16 квітня 2026У будь-якому сучасному офісі обов'язково знайдеться місце для зручного диванчика: у кабінеті начальника, в приймальні або ж у кімнаті, відведеній для відпочинку працівників. У перших двох варіантах, такі меблі здатна вказати на статус і підтримати імідж вашої організації.
Диван Спейс – шикарне виріб і одна з найпопулярніших моделей, представлена вашій увазі торговою маркою «Richman». Він виглядає досить стилі і респектабельно і додасть солідності будь-якому офісному приміщенню. Все в цьому дивані говорить про його обгрунтованості і добротності: каркас та опори виконані з натурального дерева, як матеріалу оббивки може бути обрана штучна шкіра підвищеного рівня якості і комбінована шкіра Люкс.
Завдяки тому, що диван Спейс представлений в декількох варіантах розмірів – 0.9, 1.5, 2.1, поєднуючи дані модулі, ви легко складете чудовий по своїй зручності і комфортабельності меблевий гарнітур. Ознайомитися з усіма характеристиками, колірним оформленням і подивитися фото готових виробів, можна відвідавши каталог нашого інтернет-магазину меблів «АБВ-меблі».
• Матеріал каркаса - Дерев'яний брус
• Наповнення - ППУ
• Ширина виробу - 1500 мм
• Глибина вироби - 740 мм
• Висота вироби - 740 мм
• Ширина сидіння - 1180 мм
• Глибина сидіння - 580 мм
• Висота від підлоги до сидіння - 450 мм
• Вага - 47 кг
• Доступні розміри ширина/глибина/висота:
- одинарний: 90х76х76 см
- подвійний: 150х76х76 см
- подвійний: 180х76х76 см
- потрійний: 195х76х76 см
- потрійний: 210х76х76 см
• Можливість прошивання ниткою в тон оббивки вироби або колір нитки за Вашим запитом
• Можливість виготовлення в комбінованій оббивці
• Виготовлення не стандартного розміру
• Для вибору оббивки вироби в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Термінове виробництво і відвантаження Вашого замовлення всього за 24 години+25% до вартості виробу
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Глибина дивану | 74 см |
| Довжина дивану | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Missoni 021/028 |
| Підлокітник | дерево |