

1 880 ₴
• Матеріал корпусу — ДСП
• Матеріал фасаду — ДСП
• Модель обладнана шухлядами на роликових напрямних
• Довжина — 600 мм
• Глибина — 300 мм
• Висота — 885 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 885 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ДСП | Дуб Артизан/ Німфея Альба |
| Виробник | Світ Меблів |