
2 362,50 ₴
• Матеріал каркаса масив дерева Ясен
• Доступні варіанти кольору фарбування каркаса слонова кістка + патина, білий
• Оббивка тканина Замш
• Наповнення сидіння пружина "змійка"
• Габарити виробу:
- Довжина - 900 мм
Глибина - 340 мм
- Висота - 440 мм
- Вага виробу - 15 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Оббивка | тканина |