

1 650 ₴
1 617 ₴
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал каркаса — метал із термодруком текстури дерева
• Матеріал оббивки — велюрова тканина
• Доступні комбінації кольору ніжок і оббивки:
- Натуральний/Світло-сіра тканина
- Чорний/Темно-сіра тканина
- Белый/Серая ткань
- Черный/Бежевая ткань
• Основа сидіння — гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Висота сидіння — 43 см
- Ширина — 43 см
- Глибина — 49 см
- Висота — 86 см
• Модифікації:
- Стілець обідній Ember-L
- Стілець обідній Ember-F
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір меблів | каркас натуральний/оббивка Світло-сіра |