
20 838 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Стіл з лавками від торгової марки Rud Exhaust System – чудове придбання для садових ділянок, дач та паркових зон. Добротність виконання та довговічність – це найбільш явні переваги даної моделі. Каркас столу та лавок виготовляється з високоміцної металевої труби, яка покривається порошковою фарбою, що є перепоною для пошкодження поверхні металу, а також робить конструкцію більш привабливою. Для виготовлення стільниці та сидінь лавок виробник використовує особливий матеріал – палубну дошку із сухої сосни завтовшки 35 мм. Вона надає вуличних меблів екологічності, а також декоративних властивостей.
Інтернет-магазин «АБВ-меблі» - це чудова можливість купити вуличні меблі найвищої якості в Дніпропетровську та по всій Україні. Ми сприятимемо тому, щоб ваше літо проходило затишно та комфортабельно, а відпочинок радував.
• Матеріал:
- Каркас - металева труба, фарба Pullron (покриття: порошкове, полімерне, всепогодне, молоткове)
- Стільниця - палубна дошка з карпатської смереки 40 мм, оброблена антисептиком+лакове покриття «Renner» Італія
- Сидіння - палубна дошка з карпатської смереки 40 мм, оброблена антисептиком+лакове покриття «Renner» Італія
• Довжина виробу – 200 см
• Ширина виробу – 180 см
• Висота виробу – 90 см
• Ширина столу – 80 см
• Діаметр труби рами – 60 мм
• Колір каркасу на вибір: сірий, антрацит
• Колір дерева на вибір: горіх, темний горіх
• Комплектація - стіл та 2 лавки зі спинками
• Упаковка – посилена коробка з дерев'яно-волокнистої плити
• Вага – 98 кг
• *Додаткові опції:
- металева конструкція під тент
- тент із протимоскітною сіткою
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 3-5 робочих днів
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій та урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud Exhaust System |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Склад комплекту | Стіл + лавки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 900 мм |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір дерева | Темний горіх |