6 100 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Сучасне крісло TM-1 польського бренду Signal виготовлено з якісних і міцних матеріалів, воно порадує Вас своєю функціональністю і довговічністю. Крісло відмінно підійде як для офісу, так і для кафе, бару або ж для домашньої меблювання.
Оббивка спинки і сидіння виконана з міцного і зносостійкого шкірозамінника в різноманітних колірних рішеннях. Крісло TM-1 оригінально виконано, а завдяки його обтічним формам і соковитих квітів воно виглядає дуже красиво і стильно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |
| Тип опор | 4 ніжки |