

3 390 ₴
• Ніжки - метал з фарбуванням
• Сидіння і спинка - м'яка
• Оббивка - велюр
• Ширина сидіння - 42 см
• Глибина сидіння - 50 см
• Висота вироби - 85 см
• Кратність замовлення - 4 шт.
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 480 |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стільця | 500 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | тканина велюр |
| Ширина стільця | 420 |