22 897 ₴
22 210,09 ₴
Відправка з 16 квітня 2026 • Матеріал — штучний ротанг
• Колір — вільха
• Тип плетіння — G7, C14, B7, W17, H25, А01, напрямні W17
• Стільниця на вибір:
- плетена + накладка з прозорого скла 6 мм
- плетена + накладка з HPL-пластику
• Каркас під плетіння — алюміній
• Форма стільниці — прямокутна
• Довжина — 140 см
• Ширина — 80 см
• Висота — 75 см
• Інші доступні розміри:
- 280х90х75 см (у цьому розмірі стіл йде зі стільницею з HPL-пластику)
• У серію "Аделіна" входить:
- Диван кутовий із лівим підлокітником 189,5х71х87 см
- Диван із правим підлокітником 170х71х87 см
- Диван із правим підлокітником 300х71х87 см
- Крісло
- Стіл обідній 140х80х75 см
- Стіл обідній 280х90х75 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 30 робочих днів (у літній період), 10-14 робочих днів (у зимовий період)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і обліку доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Вільха |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |