від 16 544 ₴
Відправка з 13 травня 2026• Каркас фанера
• Наповнення 28-я щільність поролону
• Крісло встановлено на чорний матовий диск
• Додаткова опція хромований диск
• Матеріал оббивки або шкірзамінник, тканина
• Ширина виробу - 82 см
• Глибина виробу - 75 см
• Висота виробу - 89 см
• У разі відсутності виробу на складі виробника, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 82 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 89 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Ніжки | метал |