від 9 064 ₴
Відправка з 12 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | велюр |