від 12 320 ₴
Відправка з 13 травня 2026• Каркас масив дерева Сосна
• Наповнення 25-я щільність поролону
• Стільниця тоноване скло
• Матеріал оббивки або шкірзамінник, тканина
• Декорація стразами або гудзиками
• Можливе виготовлення нестандартних розмірах
• Діаметр вироби - 80 см
• Висота вироби - 45 см
• У разі відсутності виробу на складі виробника, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |