17 261 ₴
16 743,17 ₴
Відправка з 16 квітня 2026 • Матеріал — штучний ротанг
• Колір — темна лоза (вибір кольору можливий будь-якою відповідно до палітри за варіантом плетіння)
• Тип плетіння — G5, GG12, C14, B7, W17, H25, А01, ромб
• Стільниця — плетена + накладка з прозорого скла 6 мм
• Каркас під плетіння — алюміній
• Форма стільниці — прямокутна
• Довжина — 140 см
• Ширина — 80 см
• Висота — 75 см
• Інші доступні розміри:
- 200х90х75 см (скло 8 мм)
• До колекції "Модус" входить:
- Крісло садове
- Диван 3-місний
- Стіл обідній у 2 розмірах: 140х80х75 см і 200х90х75 см
• Додаткові опції:
- Виготовлення в нестандартних кольорах ротанга (у разі корпоративного замовлення)
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 30 робочих днів (у літній період), 10-14 робочих днів (у зимовий період)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і обліку доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Стан | Новий |
| Розмір столу | 140x80x75 см |
| Колір | Темна лоза |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |