1 865 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 85 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Об'єм кузова | 85 л |
| Оцинкований кузов | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.86 кг |
| Висота | 979 мм |
| Довжина | 689 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |