10 499 ₴
• Каркас - сталева труба з порошковим покриттям
• Колір - чорний
• Діаметр каркаса - Ø 16-51 мм
• Тент - тканина "Поліестер"
• Колір - оливковий
• Сидіння і спинка - тканина "Поліестер"
• Колір - зелений
• Наповнення - поролон, 50 мм
• Максимальне навантаження - 300 кг.
• Кількість місць - 3
• Сидіння і спинка - розкладні
• Комплектація:
- Москітна сітка
- 2 декоративні подушки
• Габарити (загальні):
- Ширина - 215 см
- Глибина - 167 см
- Висота - 150 см
- Вага - 52 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 171 см
- Глибина - 53,5 / 107 см
- Висота сидіння т статі - 51 см
• Розмір в упаковці (ВхГхШ) - 32х81х207 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Колір | Оливковий+Зелений |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1670 мм |
| Глибина | 1500 мм |
| Ширина | 2150 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 535 мм |
| Глибина сидіння | 535 мм |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
| Ширина спинки | 1710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал навісу | Поліестер |
| Оббивка | поліестерова тканина |