2 800 ₴
• Бренд - KingCamp
• Каркас - склопластик (система парасолька)
• Тканина - поліестер 210Т з PU покриттям,
• Колір - помаранчевий
• Конструкція - двошаровий
• Матеріал внутрішнього намету - дихаючий поліестер 180T
• Матеріал статі - тканина Оксфорд 150D з PU покриттям, водонепроникність 3000 мм водяного стовпа
• Водяна колона намети - 2000 мм
• Форма - півсфера
• Місткість - 3-х місцева
• У комплектацію входить сітка проти комах
• Палатка оснащена автоматичною системою установки "парасолька"
• Довжина намету - 210 см
• Ширина намети - 210 см
• Висота намету - 130 см
• Вага намету - 3,6 кг
• Розмір в зібраному вигляді - 81х17х17 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Помаранчевий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 81 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 |