6 247 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса - дерево
• Колір - чорний
• Оббивка - оксамитова тканина Bluvel
• Доступні кольори:
- Синій (Bluvel 86)
- Сірий (Bluvel 14)
- Зелений (Bluvel 78)
• Ширина - 51 см
• Глибина - 45 см
• Висота виробу з урахуванням спинки - 99 см
• Висота від підлоги до сидіння - 51 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 990 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір оббивки | Bluvel 78 |